Tel : +355 69 20 84 167
Orët e hapjes : Hën-Sht 8:00 – 17:00
Tel: +355 68 20 84 167
Orët e hapjes: Hën-Sht 8:00 – 17:00
Ju nevojitet info?
Ju nevojitet info?
General mechanic2021-01-29T16:42:17+02:00

Welcome to Avada Mechanic

General mechanic

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat.

Need a car inspection?

Cras ultricies ligula sed magna dictum.

We strive for excellence in everything we do.

Pharetra sit pellentesque pellentesque pharetra viverra tempus quisque.

Learn more about us
box-1

Professional engineer

box-2

Best price available

Frequently asked questions.

Malesuada velit et ut malesuada amet tempor velit dui. Nullam amet commodo gravida gravida.

Pse të zgjedhim ARBLEV për blerjet tona?2021-06-29T15:26:58+02:00

Arblev ka një eksperiencë shumë të gjatë por mbi të gjitha ofron jo vetëm markat më prestigjoze dhe cmimet më konkuruese në treg por edhe marka dhe tipa kuzhinetash që janë shumë të rralla dhe modele specifikë për makineri të trazhguara nga sistemi i kaluar.

Cilat janë produktet që ofron ARBLEV?2021-06-29T15:39:02+02:00

ARBLEV është lider në sektorin e kushinetave me mbi 100.000 lloje të ndryshme dhe ofron gjithashtu rripa, permistopa dhe pjesë këmbimi për makineri industriale.

Si të kërkoj një produkt që më nevojitet?2021-06-29T15:37:02+02:00

Për shkak të shumëllojshmërisë së produkteve ju mund të kontaktoni brenda orarit zyrtar duke telefonuar ose në çdo moment duke nisur e-mail. Stafi jonë do të kërkoj në databazë produktin e dëshiruar ose alternativën më të arsyeshme për ju.

Morbi morbi bibendum egestas praesent?2021-01-21T16:11:13+02:00

Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lectus sit auctor mattis vel volutpat risus vulputate?2021-01-21T16:10:44+02:00

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Sed porttitor lectus nibh. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.

25+

Years of experience

35

Amazing employees

10k+

Hours of maintenance

2k+

Projects done

Go to Top